ورق آلومینیوم 2 میل

ورق آلومینیوم 2 میل

ورق ها نازک آلومینیوم با ضخامت های 1 الی 10 میلی متر تولید و در زمینه های همچون خودرو سازی , ماشین آلات و یا تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرند. ورق های آلومینیومی نازک با ضخامت ها و عناصر آلیاژی مختلفی از طریق فشار غلتک ها بر روی ورق های الومینیومی شکل می گیرند. این ورق ها با وجود ضخامت و وزن کم از مقاومت خوبی در برابر خوردگی و همچنین رطوبت جوی برخوردار هستند.علاوه بر آن می توان از آن ها به عنوان رسانایی الکتریکی و حرارتی نیز استفاده نمود.

تقاضا برای ورق آلومینیوم 2 میل که یکی از ورق های معروف در صنایع ساختمانی است افزایش یافته است و قیمت هر کیلوگرم در دسترس ما می باشد. برای اطلاع از قیمت و خرید ورق آلومینیوم 2 میل با کارشناسان ما در پارس آلومینیوم باقرزاده تماس بگیرید.

انواع ورق آلومینیوم

 • ورق آلومینیوم 2 میل
 • ورق آلومینیوم سوراخ دار
 • ورق آلومینیوم با چک
 • ورق های آلومینیوم آنودایز شده

استفاده از ورق آلومینیوم 2 میل در صنایع

 • حمل و نقل.
 • ساختمان.
 • بسته بندی و برق، 75 درصد از کل مقدار فلز مورد نیاز را تشکیل می دهند.

ورق آلومینیوم 2 میل

ورق آلومینیوم در شکل خام اولیه خود خرد شده و تحت فشار فوق العاده به صفحاتی نورد می شود تا صفحات آلومینیومی ایجاد شود که به صفحات آلومینیومی نیز معروف هستند.

ورق های آلومینیومی معمولاً به گونه ای ساخته می شوند که بسیار نازک، سبک و به اندازه کافی مقاوم باشند تا علاوه بر اینکه ذاتاً برای نصب و نگهداری ساده هستند، سازگاری بالایی داشته باشند. همچنین دارای بسیاری از ویژگی‌های متمایز و سودمند دیگر است که باعث می‌شود امروزه در طیف گسترده‌ای از کاربردهای صنعتی، کشاورزی، خود انجام دهید

میزان مقاومت ورق آلومینیوم 2 میل

برای اینکه ورق های آلومینیوم 2 میل به اندازه کافی بادوام شوند تا برای روکش خارجی یا در شرایط سخت دیگر مورد استفاده قرار گیرند، می توان انواع پوشش های اضافی را روی آنها قرار داد. ورق آلومینیوم 2 میل بسیار نازک برای استفاده در قوطی های نوشیدنی، ظروف غذا و سایر محصولات روزمره مناسب برای ذخیره سازی، حمل و نقل و فروش با حجم بالا به دلیل ماهیت فوق العاده سبک آن است.

مزایا ورق آلومینیوم 2 میل

 • به اندازه کافی قوی برای استفاده در انواع کاربردهای سازه ای و ساختمانی
 • قادر به مقاومت در برابر خوردگی در کاربردهایی که در معرض عناصر و رطوبت هستند
 • حتی در گیج های ضخیم تر به راحتی شکل پذیر است و نقطه ذوب نسبتا پایینی دارد (660 درجه سانتیگراد).
 • به دلیل عدم واکنش پذیری و نفوذ ناپذیری کامل به طعم ها و بوها، برای مصارف غذایی، از جمله بسته بندی با لمس مستقیم (حتی در ضخامت های فویل بسیار سبک) مناسب است.

قیمت ورق آلومینیوم 2 میل

ورق آلومینیوم 2 میل یکی از انواع ورق ها است که در انواع ورق ها معروف است. ما می توانیم قیمت این محصول و بسیاری دیگر را به شما ارائه دهیم. آلومینیوم تقریباً بدون نیاز به تعمیر و نگهداری است و در برابر خوردگی مقاوم است. در مقایسه با فلزات دیگر، نسبت استحکام به وزن بی نظیری دارد و وزن آن در حدود یک سوم کمتر از آهن، فولاد، مس یا برنج است. صفحات آلومینیومی مانند محصولات مبتنی بر مس، الکتریسیته را حمل می کنند و به طور موثرتری نسبت به سایر فلزات معمولی گرم می شوند.

ورق آلومینیوم 3003: رایج ترین آلیاژ آلومینیوم 3003 است. به فرآیندهای تکمیلی مانند لمینیت یا آنودایز به خوبی پاسخ می دهد و کارایی و مقاومت در برابر خوردگی بالایی دارد. این فلزی است که نمی توان آن را گرم کرد. مخازن تحت فشار، درب های گاراژ، سخت افزار سازنده و موارد دیگر اغلب از آن استفاده می کنند.

صفحه آلومینیومی 5052: آلیاژی قوی تر از آلومینیوم 3003، آلومینیوم 5052 مقاومت در برابر خوردگی بالاتری دارد. ظروف پخت و پز، صندوق پست، نرده ها و سایر موارد اغلب با آن ساخته می شوند.

صفحه آلومینیومی 6061: سازگارترین و پرکاربردترین درجه عملیات حرارتی صفحه آلومینیومی 6061 است. استحکام متوسطی دارد، قابل جوش است و قابلیت ماشینکاری بالایی دارد. (در مقایسه با آلومینیوم 2024 و 7075 ضعیف تر است.) از آنجایی که آلومینیوم 6061 مقاومت بسیار خوبی در برابر خوردگی در تمام دماها ارائه می دهد، جوشکاری و لحیم کاری ممکن است به راحتی انجام شود. قطعات پل و اتصالات لوله نمونه هایی از کاربردهای رایج هستند.

صفحه آلومینیومی 7075: قوی ترین صفحه آلومینیومی، 7075 است که به اندازه کافی برای رقابت با بسیاری از فولادها مقاوم است. از آنجایی که این درجه از آلومینیوم تا حدودی گران است، اغلب در مواقعی که آلیاژهای ارزان قیمت ناکافی هستند از آن استفاده می شود. نمونه های کاربردی شامل قاب دوچرخه، اجزای موشک و اتصالات هواپیما می باشد.

کاربرد های دیگر ورق آلومینیوم 2 میل

تجهیزات آماده سازی غذا می تواند از آلومینیوم غیر سمی ساخته شود. از آنجایی که منعکس کننده و غیر قابل احتراق است (نسوزد) برای وسایل نور مناسب است. حمل و نقل، بسته بندی مواد غذایی، مبلمان، کاربردهای الکتریکی، ساختمان، ساخت و ساز، ماشین آلات و تجهیزات چند نمونه از کاربردهای نهایی ورق آلومینیوم 2 میل در همه گریدها هستند. جالب است بدانید که آلومینیوم، که حدود 8 درصد وزن پوسته را تشکیل می دهد، رایج ترین عنصر فلزی است.

ورق آلومینیوم سوراخ دار

ورق‌های آلومینیوم سوراخ‌دار یا پانچ شده از طریق فرایند پانچینگ بر روی ورق های الومینیومی در طرح های مختلفی تولید و بنا به کاربرد هایی که دارند دسته بندی می شوند. ورق پانچ دایره ای , مربعی و مستطیلی , لانه زنبوری و بیضی ,  ورق های پانچ کشویی و ستاره ای از انواع مدل های این ورق ها می باشند. ورق های پانچ دایره ای پرکاربردترین آن ها در صنایع می باشد. ورق های پانچ شده انواع مختلفی همچون آلومینیومی , استیلی , روغنی , گالوانیزه و یا ورق پانچ سیاه دارد.

هنگامی که یک ورق یا صفحه آلومینیومی سوراخ‌دار عمدتاً به دلیل ویژگی‌های زیبایی‌شناختی آن انتخاب می‌شود، مانند هنگام ساخت انواع مختلف کف، سقف، پرده‌ها، پرده‌های خورشیدی و سایر پانل‌های معماری یا تزئینی، این امر به‌ویژه در فضای داخلی رایج است. /کار طراحی بیرونی. سایر کاربردهای بالقوه می تواند در صنایع غذایی، کارخانه ها یا آزمایشگاه ها باشد. در این تنظیمات، به طور مکرر در ایستگاه های شستشو و خشک کردن صنعتی برای انجام کارهای آبکشی، زهکشی و جمع آوری استفاده می شود.

 

ورق آلومینیوم 2 میل
ورق آلومینیوم 2 میل

ورق آلومینیوم با چک

ورق های آلومینیومی با چک: صفحات شطرنجی آلومینیومی، صفحات فلزی ورقی هستند که در یک طرف آن علائم دریچه برجسته و از طرف دیگر دارای سطح صاف است. الگوی برجسته معمولاً تا ارتفاع حدود 1.5 میلی متر برجسته می شود. آنها با نام های مختلفی از جمله “صفحه چکر”، “صفحه آج”، “ورق 5 نوار” و “صفحه کف دوربار” استفاده می شوند. آنها اغلب از آلومینیوم تشکیل شده اند، اگرچه نسخه های فولادی نیز موجود است.

کاربرد ورق آلومینیوم با چک

آنها برای استفاده در مکان‌های داخلی یا خارجی با ترافیک زیاد و ترافیک چرخ‌دار سنگین، مانند راهروهای خدماتی، جایگاه‌های بارگیری، و پارکینگ‌ها مناسب هستند، زیرا ورق‌های نسبتاً ضخیم و بادوام با مقاومت در برابر ضربه و قابلیت تحمل بار بهتر هستند. الگوی برجسته لکه های سطحی را پنهان می کند و برای جلوگیری از لغزش و لغزش، کشش بیشتری را اضافه می کند.

ورق های آلومینیوم آنودایز شده:

یک روش الکتروشیمیایی به نام آنودایز برای ضخیم تر کردن لایه اکسید روی سطح فلزات استفاده می شود. ورق آلومینیوم آنادایز شده می توانند صفحات را برای چسبندگی بهتر رنگ، رنگ ها، فیلم ها، چسب ها و سایر تزیینات آرایشی نسبت به فلز لخت و همچنین افزایش مقاومت در برابر خوردگی و سایش (زمانی که یک درزگیر برای جبران خواص متخلخل قرار داده شده است) آماده کنند. فلز آنودایز گسترده).

فلزات آنودایز شده اغلب توسط ورق های آلومینیومی بسیار رنگی یا سایر پانل های زینتی مانند آنهایی که اغلب در قطعات خودرو، گوشی های هوشمند، ابزار، وسایل آشپزخانه، کالاهای تفریحی و مصالح معماری استفاده می شوند، نشان داده می شوند.

ما در اینجا طیف وسیعی از ورق های آلومینیوم از جمله ورق آلومینیوم رنگی، کویل آلومینیوم، ورق آلومینیوم شادولاین و… را در اختیار شما قرار می دهیم برای خرید و اطلاع از قیمت ورق آلومینیوم 2 میل با کارشناسان ما در پارس آلومینیوم باقرزاده تماس بگیرید.

سوالات متداول

ورق آلومینیوم 2 میل چه کاربردهایی دارد؟

تابلوهای علائم راهنمایی و رانندگی، دکوراسیون داخلی ساختمان، کشتی سازی، پنل جلو و عقب خودرو، پنل جلو و عقب خودرو و ...

کدام گریدهای ورق آلومینیوم 2 میل بیش تر مورد استفاده قرار‌ می‌گیرند؟

در بین ورق‌های آلومینیومی 2 میلی متری، دو گرید بیش‌ترین کاربرد را دارند: ورق آلومینیوم 1050 و 1060

ورق آلومینیوم 2 میلی متر چه ویژگی‌هایی دارد؟

ورق آلومینیوم 2 میلی متری دارای ویژگی‌های پلاستیسیته بالا، مقاومت در برابر خوردگی، هدایت الکتریکی خوب و هدایت حرارتی است.

5/5 - (5 امتیاز)

عناوین اصلی مطلب

6 پاسخ

  1. سلام محسن عزیز
   با توجه به نوسانات قیمت آلومینیوم در بازار قیمت های روز باهم متفاوت می باشد. شما می توانید برای اطلاع از قیمت آلومینیوم با کارشناسان ما در گستر آلومینیوم تماس بگیرید.

  1. سلام کیان عزیز
   بله امکان خرید عمده ورق آلومینیوم در مجموعه گستر آلومینیوم وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیش تر با کارشناسان ما در گسترآلومینیوم در تماس باشید.

  1. سلام نیما عزیز
   ورق‌های آلومینیوم مجموعه ما تولید کارخانه ‌های المهدی،ایرالکو،سالکو است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب